O MNIE : DJ' OLEK

    Gram już od 1984 roku !!! Muzyczną przygodę rozpocząłem w Szkole Podstawowej nr 1 w Pszczynie potem w klubie dla młodzieży szkolnej   „NAD STAWEM” w Pszczynie. W tym czasie ukończyłem Kurs I Stopnia Studium Prezenterów Dyskotek w Wojewódzkim Ośrodku Kultury Katowice. Potem mniejsze kluby na terenie powiatu pszczyńskiego. 

Pierwszy klub BOWLING w którym oprócz grania szalonych imprez muzycznych udało mi się zorganizować kilka koncertów w tym imprezę  z Varius Manx dla Domu Dziecka w Pszczynie. 
Wreszcie super przygoda i praca w RADIU PLESINO gdzie poznałem wspaniałych ludzi. Cały czas korzeniami w rodzinnym mieście.

Kolejny klub MALIBU w którym imprezy odbywały się od poniedziałku do niedzieli cóż to były za czasy. Wreszcie na dłuższy czas zagrzałem miejsce w klubie nr 1 w Pszczynie DAISY to były wielkie imprezy z magicznym klimatem który tworzyli: ludzie i muzyka.

Ukończyłem Kurs CD & VINYL !!! Egzamin w Klubie PIRAMIDA i pozytywnie oceny od prowadzących kurs. Kolejne muzyczne szaleństwo rozpoczęło się w Bielsku - Białej w Klubie 54. Gorące imprezy w rytmach hitu filmowego CLUB 54. Krótki epizod w klubie LSD - Let's Dance  w Bielsku i stała współpraca z karczmą ROGATA w Bielsku-Białej. 

Ciekawe doświadczenia w prowadzeniu imprez sportowych (piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna itp.) oraz imprez charytatywnych. A potem to już tylko z górki w Best Klubach. Najpierw CHILLI Mikołów gdzie wielkie hity mieszają się z przebojami sprzed lat. W tym samym czasie kolejne propozycje GENESIS Katowice,Częstochowa i Zakopane. Potem również Klub Esencja gdzie imprezy KARAOKE doprawiane są Dance-owymi klimatami. Wielka miłość do Pszczyny przycumowała mnie również do Klubu STODOŁA gdzie muzyczne imprezy przeplatają się z karaoke. Nawiązanie współpracy z różnymi lokalami na terenie śląska i małopolski umożliwia mi zabawianie ludzi na weselach, studniówkach, komersach, imprezach firmowych oraz okolicznościowych. 
Muzyka jest dla mnie FALĄ która porywa mnie do przodu w życiu.